Nadruki indywidualne

 

Nadruki indywidualne - NaWynos24

 

„Konsumenci kupują oczami” trudno nie zgodzić się z ta tezą.

Pomijamy oczywiście pobudki tych zakupów jednak musimy się zgodzić, że to połączenie oko – mózg wybiera co nam się podoba i na co ostatecznie się decydujemy. Chcemy przybliżyć Państwu technikę druku stosowaną przez naszą firmę jako jeden ze sposobów utrwalania swojego wizerunku w pamięci konsumenta.

Dlaczego McDonald’s, BMW czy każdy szanujący się sklep w galerii handlowej loguje swoje torby i pudełka, w których umieszcza swoje dobra? Oczywiście dzieje się tak dlatego, że każda z tych firm wie iż budowanie świadomości marki należy robić na każdym kroku. Tutaj dochodzimy do meritum i przedstawiamy usługę skierowaną do każdego przedsiębiorstwa, które chce wyjść ze swoją marką do klienta. Przedsiębiorstwa, które chce podkreślić że to ich produkt na każdym etapie jest dopracowany.

Usługę, którą wykonujemy jest druk sitowy.

 

Sitodruk - NaWynos24

 

Sitodruk z definicji polega na nałożeniu na sito o bardzo drobnych oczkach ustalonego wzoru. Miejsca bez wzoru zostają pokryte specjalną emulsją i w tym miejscu farba nie będzie przepuszczana przez oczka podczas drukowania. Sitodruk jest metodą znaną na rynku od lat, świetnie sprawdza się na papierze, folii, tworzywach sztucznych, a także na szkle i tkaninach. Każdy z nas ma w szafie choćby jedną bluzkę z nadrukiem wykonany metodą sitodruku.

Do brzegu : )

 

Nadruki już od 0,20 zł netto* / sztuka

 

Zachęcamy do kontaktu!

1) Wyślij nam pliki graficzne które posiadasz (logo, informacje które chcesz żeby były umieszczone na drukowanym detalu). Opisz swoją wizję nadruku albo wyślij nam narysowany odręcznie projekt.

2) Napisz ile sztuk Cię interesuje, czy jest to zapytanie jednorazowe czy dany produkt używasz cyklicznie.

3) Czekaj na kontakt z naszej strony.

 

Już dziś pokaż się swoim klientom na torbie, pudełku czy kubku. Jest to najtańszy nośnik reklamy i budowy Twojej marki na rynku.

 

Sitodruk - NaWynos24